Począwszy od 2002 roku zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem rozwiązań IT obejmujących swoim zakresem zarówno oprogramowanie komputerowe, jak i specjalistyczne urządzenia elektroniczne budowane na potrzeby klienta. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania, których głównym zadaniem jest integracja różnych źródeł danych a następnie przesyłanie, gromadzenie, przetwarzanie i wizualizacja informacji.

Zakres działania

Od rozwiązań prostych poprzez profesjonalne - kompleksowe systemy zarządzania zdarzeniami. Od w pełni webowych systemów do nadzoru nad personelem po dedykowane, złożone systemy monitorujące zagrożenia i obejmujące swym zasięgiem wszystkie możliwe elementy automatyki. Naszym celem jest przygotowywanie rozwiązań personalizowanych pod indywidualne potrzeby klienta.

Obszary zastosowań

Urządzenia oraz oprogramowanie projektowane i wytwarzane przez nas kierujemy do wielu branż i gałęzi przemysłu. Poruszamy się nie tylko w obszarach obejmujących rynki korporacyjne w tym sektor ochrony i bankowości ale dzięki uniwersalnemu podejściu, nasze rozwiązania znajdują zastosowanie także innych sektorach gospodarki.

Rozwiązanie personalizowane

Oferujemy nasze doświadczenie przy wykonywaniu specjalistycznych systemów składających się zarówno z oprogramowania jak i urządzeń elektronicznych, projektowanych na potrzeby klienta. Realizując zadania korzystamy z całego szeregu narzędzi (C#, Delphi, C++, Kiel, Java) aby tworzyć rozwiązania dla wielu platform (x86, ARM) zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych (Windows CE, Win32/64, Windows Mobile, Android, MacOS, iOS). Gwarancją jakości naszych produktów jest ujęcie całego procesu projektowania, wytwarzania, wdrażania i utrzymania oprogramowania w normę ISO 9001:2000.

Dla kogo pracujemy?

Nasze produkty pracują w kilkuset firmach na całym świecie. Wśród naszych klientów są agencje ochrony (Securitas), banki (ING Bank), korporacje (Heineken), koncerny paliwowe (Orlen), elektrownie (Elektrownia Łaziska), lotniska (Lotnisko Okęcie), producenci urządzeń (Jablotron) a także wojsko, policja, straż pożarna i wiele innych przedsiębiorstw.

Obszar działania

Dostarczając produkty bezpośrednio lub poprzez sieć dystrybutorów dotarliśmy do wielu krajów zarówno w Europie, jak i w obu Amerykach, Afryce, Azji oraz Australii z Ocenią. Gorąco zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami lub z jednym z naszych dystrybutorów.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.