Aktualnie prowadzimy rekrutację osób na stanowiska programisty.

Wymagania:
– znajomość środowiska programowania Delphi (2007 i XE5) lub chęć jego nauki,
– umiejętność programowania w języku C#,
– minimum 2 letnie doświadczenie.

Mile widziane:
– znajomość Visual C++, Keil, XCode lub Java,
– język angielski.

Oferujemy:
– wpływ na środowisko pracy,
– zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie istniejącej od 2002 roku,
– możliwość poznania wielu technologi i języków programowania,
– brak monotonii,
– odpowiedzialne zadania przy tworzeniu ciekawych systemów.

Praca w siedzibie w Bielsku-Białej.
Oferty proszę przesyłać na adres rekrutacja@next.biz.pl z dopiskiem w tytule “Ogłoszenie ze strony NEXT!”.