Wspiercie procesu inwentaryzacji dużych powierzchni magazynowych. Oprogramowanie zapewnia kompleksowe wsparcie pracy dużych grup osobowych wykonujących inwentaryzację na znacznych powierzchniach magazynowych. Platforma obejmuje swoim zakresem cały proces od skanowania produktów po nadzór nad etapami inwentaryzacji, raportowanie i porównywanie stanów faktycznych ze wskazaniami zewnętrznych systemów informatycznych.

Wydajność

Wiele pól spisowych, regałów, półek, palet i tysiące produktów do zinwentaryzowania? BarCode powstał właśnie z myślą o takich zadaniach. Proces przygotowania, przeprowadzenia i przedstawienia wyników inwentaryzacji przy użyciu systemu przebiega szybko i sprawnie nawet przy wielkich powierzchniach magazynowych i przy równoczesnym wykonywaniu inwentaryzacji przez wielu pracowników równocześnie. Program umożliwia na równoczesne użycie wielu mobilnych skanerów kodów kreskowych i pracę wielu komputerowych stanowisk przetwarzania danych.

Elastyczność

Mając na uwadze różnorodność stosowanych systemów magazynowych, przygotowaliśmy w programie BarCode kreator importu i eksportu danych w tak elastyczny sposób aby na etapie przygotowywania inwentaryzacji oraz eksportu wyników dało się samodzielnie skonfigurować format danych wejściowych i wyjściowych. Dodatkowo wyposażyliśmy aplikację w wiele parametryzowanych raportów pozwalających uzyskać wyniki w wybranej przez użytkownika formie.

Bezpieczeństwo

Minimalizacja ryzyka utraty danych w trakcie inwentaryzacji i co za tym idzie zabezpieczenie przed koniecznością ponownego przeprowadzania całego procesu było istotnym elementem w trakcie projektowania systemu. Mając dostęp do najnowszych technologii przygotowaliśmy mechanizm automatycznego wykonywania kopii awaryjnych w chmurze. Teraz nawet usterka komputera służącego do kolekcjonowania danych z przenośnych skanerów nie będzie problemem, ponieważ błyskawicznie na innym stanowisku możemy odtworzyć dane z repozytorium znajdującego się w sieci zewnętrznej.

Ergonomia

Duża liczba produktów do inwentaryzacji i często ograniczony czas na wykonanie całego procesu skutkował takim przygotowaniem interfejsu użytkownika aby praca z systemem była szybka, wygodna i eliminowała potencjalną możliwość powstania błędów. Projektowanie interfejsu użytkownika poprzedziliśmy wielogodzinną obserwacją i konsultacjami z osobami zajmującymi się inwentaryzowaniem dużych powierzchni magazynowych.

Wygoda

Wygoda i szybkość nauki pracy z programem to podstawa przy założeniu, że z systemu korzysta wielu użytkowników dla których nie ma czasu na przeprowadzanie długotrwałego procesu szkolenia. Dodatkowo zdejmując z administratora konieczność zarządzania serwerem danych dzięki przeniesieniu go w chmurę, uzyskujemy system prosty i wygodny we wdrażaniu i późniejszej obsłudze.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.