Oprogramowanie w chmurze do kontroli pracowników terenowych. Środowisko zarówno dla dystrybutorów jak i użytowników końcowych do automatycznej kontroli jakości pracy oraz terminowości wykonywanych czynności przez pracowników terenowych. System obok kontroli pracy podnosi, także w istotny sposób poziom bezpieczeństwa osób pracujących samotnie dając im wsparcie w postaci ciągłego informowania o ich aktualnym miejscu pobytu oraz umożliwiając szybkie nawiązanie kontaktu z wybranymi osobami. Oprogramowanie przystosowane jest do obsługi szerokiej gamy urządzeń.

Zdalny dostęp

Tradycyjnie obecny już w naszych rozwiązaniach zdalny dostęp do danych przeniesiony został w chmurę i podzielony na sfery odpowiadające roli jaką użytkownik pełni w modelu biznesowym. Od dostępu dla użytkownika końcowego, przez agencję ochrony po dystrybutora i administratora systemu całość zadań realizowana jest albo z poziomu przeglądarki albo zdalnie uruchamianej aplikacji. Ważną cechą 4time jest wpisany w niego mechanizm stopniowania dostępu w taki sposób iż dystrybutor nie musi dokonywać wielokrotnych instalacji i zarówno praca oraz rozliczenia odbywają się w ramach jednej, spójnej infrastruktury.

Wielostopniowość usług

Użytkownik systemu sam wybiera jeden z trzech zakresów świadczonej usługi:- opiera się na okazjonalnym przeglądaniu raportów z pracy swoich pracowników,- decyduje się na automatyczne informowanie w postaci SMS lub e-mail w sytuacjach krytycznych,- oddaje wybrane urządzenia pod opiekę wybranej agencji ochrony.

Elastyczna kontrola

System daje możliwość naprawdę elastycznego kształtowania wzorców kontroli. Punkty przypisane do urządzeń, urządzenia przypisane do punktów, urządzenia dowolnie akceptowane dla danego punktu, trasy stałe, trasy dowolne z rygorem czasowym, trasy mieszane czy wreszcie trasy będące kolekcjami tras dają komplet narzędzi niezbędnych do nadzoru każdego schematu pracy.

Kompletność

Platforma stanowi kompletne rozwiązanie dla firmy dystrybucyjnej pozwalając na świadczenie usługi sprzedaży lub wynajmowania urządzeń do kontroli pracowników terenowych. Wybierając nasz system otrzymujecie pełnowartościowy pakiet oprogramowania pozwalający zarówno świadczyć usługi agencji ochrony, jak i końcowemu użytkownikowi.

Uniwersalność

Aplikacja to także nowa jakość w podejściu do zagadnień integracji. Zgodnie z naszą filozofią stworzyliśmy oprogramowanie niezależne od urządzeń. Dowolny sprzęt może być zintegrowany z systemem i w obrębie jednej instalacji pracować mogą różnorodne urządzenia. Na życznie możemy przeprowadzić także integrację urządzeń off-line'owych. Wolność wyboru urządzeń w tym segmencie oprogramowania to prawdziwie nowa jakość.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.