Urządzenie do kontroli pracowników terenowych wyposażone w czytnik RFID, moduł GPS, modem GPRS do komunikacji dwukierunkowej (również głosowej) bezpieczny i odporny wyświetlacz oraz mini latarka.

Czytnik RFiD

Wykorzystanie popularnej i taniej technologii RFiD 125 kHz pozwala na potwierdzenie obecności osoby w zadanym miejscu i czasie. Wszystko dzięki odczytowi niepowtarzalnego TAGa, przytwierdzonego w miejscu kontroli. Czytnik w który wyposażone jest urządzenie współpracuje z szeroką gamą punktów kontrolnych dostępnych na rynku.

GPS

W odróżnieniu od produktów konkurencyjnych urządzenie wyposażono w moduł GPS, który obok rejestracji faktu odczytu punktu RFiD podaje rzeczywiste miejsce pobytu pracownika terenowego. Oszukanie systemu staje się więc niezmiernie trudne a poziom bezpieczeństwa pracy użytkownika dzięki znajomości jego pozycji znacznie wzrasta.

Wyświetlacz

Alfanumeryczny wyświetlacz, odporny na warunki środowiskowe i zamknięty wewnątrz przeźroczystej obudowy umożliwia nam dwukierunkową komunikację z pracownikiem. Możliwe staje się przesłanie zarówno informacji o numerze ścieżki, którą pracownik ochrony ma się udać na obchód, numerze obiektu który należy skontrolować, czy też czynności specjalnej do wykonania. W drugą stronę pracownik może raportować specjalnym kodem zaistniałe zdarzenia i problemy.

Komunikacja

Bieżąca transmisja danych dzięki wbudowanemu modemowi GPRS czy też wykonywanie połączeń głosowych to podstawowe funkcje urządzenia. Stałe połączenie z centrum operatorskim z uwzględnieniem nowatorskiego mechanizmu bieżącej kontroli kosztów, pozwala nadzorować pracę osoby wyposażonej w urządzenie. Dodatkowe funkcje nawiązywania połączeń i odbierania rozmów tylko z zadanych numerów telefonicznych pozwalają zagwarantować, że urządzenie będzie wykorzystywane w celach służbowych.

Odporność środowiskowa

4Time przystosowany jest do pracy w niekorzystnych warunkach środowiskowych, wszędzie tam gdzie znajdą się korzystający z niego pracownicy terenowi. Posiada także wymagane poświadczenia producenta, dotyczące spełnienia norm bezpieczeństwa i emisji CE.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.