Mobilne moduły w Kronos NET 2.0

Została zmodernizowana cała linia modułów na PDA dla systemu Kronos NET 2.0. Wprowadzono wiele poprawek i nowych funkcjonalności. Obecnie dostępne są:

  • Mobilny Patrol - aplikacja wraz z mapą do zarządzania pracą grupy interwencyjnej,
  • Mobilny Serwis - program dla serwisantów i konserwatorów,
  • Mobilna Konsola Monitoringu - uproszczony moduł obsługi alarmów.
Zapraszamy do przetestowania aplikacji.

Dystrybutor w Kolumbii

Witamy w naszych szeregach nowego dystrybutora. Firma Solutec rozpoczęła sprzedaż naszych produktów na rynku Ameryki Południowej. Zapraszamy na stronę internetową www.solutecltda.com

Serwis poprzez email

Informujemy, że poza 24 godzinnym serwisem telefonicznym, uruchomiliśmy dodatkowo usługę BlackBerry pozwalającą na świadczenie całodobowej pomocy za pomocą wiadomości pocztowych, będących uzupełnieniem podstawowego kanału komunikacji z serwisem. Równocześnie przypominamy, że pomoc dostępna jest tylko dla klientów z wykupioną usługą wsparcia technicznego.

Kontrola strażników w Kronos NET 2.0

Kronos NET 2.0 została wyposażony we wszystkie mechanizmy niezbędne do bieżącej kontroli obchodów strażników. Tym samym najnowsza wersja programu zastępuje w większości zastosowań program KronosGuard w wersji LT i NET.

KronosGuard NET 1.4

Przygotowaliśmy kolejną aktualizację popularnego systemu do obsługi urządzeń ActiveGuard. Wśród nowości wprowadzono m.in. funkcję informowania administratora o stanie pracy systemu za pomocą SMS oraz obsługę drugiej generacji urządzeń ActiveGuard.

Multiplekser

W Kronos NET 2.0 pojawił się nowy moduł. Zajmuje się on automatycznym zarządzaniem rezerwowymi torami komunikacji (Internet, GPRS) w zdalnych lokalizacjach, gwarantując bezproblemową pracę wyniesionych sterowników urządzeń. Dzięki zaawansowanym mechanizmom i rozbudowanej logice transmisji uzyskujemy wysokie bezpieczeństwo instalacji Kronosa rozproszonych na znacznym obszarze terytorialnym.

Nowe wdrożenie (Impel)

Kolejna z największych firm ochrony na polskim rynku wybrała nasz system jako platformę do świadczenia usług. W zeszłym tygodniu odbyło się wdrożenie systemu KronosGuard NET w agencji Impel z Wrocławia.

Spotkanie Kocierz

W dniu 17 października 2009 r. w ośrodku wypoczynkowym Kocierz, odbyło się spotkanie na którym został zaprezentowany system Kronos NET 2.0 oraz odbył się przedpremierowy pokaz nowego interfejsu dotykowego do obsługi alarmów o kodowej nazwie NOVA. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele firmy Juwentus, Securitas, CMA, Konsalnet, oraz redakcja Zabezpieczeń. Obszerniejszą relację będzie można znaleźć na stronach Internetowych redakcji (www.zabezpieczenia.com.pl).

Wdrożenie w Albanii

W dniu dzisiejszym zakończyło się wdrożenie i szkolenie z Kronos NET 2.0 w firmie Ro-gat w stolicy Albanii Tiranie. Nasz system będzie tam używany zarówno do monitoringu pojazdów jak i budynków.
Specjalnie w tym celu wraz z pracownikami firmy Ro-gat przygotowaliśmy albańską wersja systemu. Miło nam powitać użytkowników z nowego kraju.