Złoty Medal MTP

Kronos NET 2.0 wyposażony w Dotykową Konsolę Monitoringu został wyróżniony Złotym Medalem w trakcie najbardziej prestiżowej polskiej imprezy targowej. Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich doceniło innowacyjność opracowanych i zastosowanych przez firmę NEXT! rozwiązań.

Premiera Kronos NET 2.0 (Rozliczenia)

Zakończono pracę nad modułem rozliczeń z klientami w Kronos NET 2.0. Obecnie możliwym stała się rejestracja płatności na podstawie umów wprowadzonych do systemu z uwzględnieniem elastycznego systemu rabatów i przygotowywaniem na ich podstawie faktur. Moduł będzie miał swoją premierę w trakcie targów poznańskich.

Targi IFSEC 2010

Zapraszamy wszystkich w dniach 10 - 13 maj na targi IFSEC w Birmingham. Będziecie nas mogli znaleźć na stoisku 163D, gdzie prezentowane będą wszystkie produkty firmy NEXT!. Dodatkowo nasz przedstawiciel będzie stale obecny na stoisku firmy EBS.

Targi Securex 2010

Zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz firmy zainteresowane rozwiązaniami oferowanymi przez NEXT! na targi w Poznaniu w dniach 26 - 29 kwietnia 2010r. Będziecie nas mogli spotkać na stoisku numer 26 w hali 7A.

Test wydajności Kronos NET 2.0

Dzięki uprzejmości firmy HDD Komputer (www.hdd.com.pl) mieliśmy okazję przeprowadzić testy wydajności środowiska Kronos NET na komputerze z dwoma procesorami Xeon i 24GB RAM. Przy pełnej analizie sygnałów, obsłudze wielu tysięcy alarmów na jednym stanowisku i wprowadzeniu do bazy 50 tyś. obiektów monitorowanych dwoma drogami uzyskaliśmy wynik przekraczający znacznie 100 sygnałów na sekundę.

Targi Security 2010

Nasi przedstawiciele odwiedzili targi Security 2010 w Sofii, stolicy Bułgarii. Nawiązaliśmy kontakt zarówno z potencjalnymi klientami, jak i z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych produktów.

Dystrybutor w Czechach

Informujemy, że firma BTF Partners stała się naszym dystrybutorem na rynek czeski i słowacki. Witamy nowych kolegów w drużynie.

Mobilne moduły w Kronos NET 2.0

Została zmodernizowana cała linia modułów na PDA dla systemu Kronos NET 2.0. Wprowadzono wiele poprawek i nowych funkcjonalności. Obecnie dostępne są:

  • Mobilny Patrol - aplikacja wraz z mapą do zarządzania pracą grupy interwencyjnej,
  • Mobilny Serwis - program dla serwisantów i konserwatorów,
  • Mobilna Konsola Monitoringu - uproszczony moduł obsługi alarmów.
Zapraszamy do przetestowania aplikacji.

Dystrybutor w Kolumbii

Witamy w naszych szeregach nowego dystrybutora. Firma Solutec rozpoczęła sprzedaż naszych produktów na rynku Ameryki Południowej. Zapraszamy na stronę internetową www.solutecltda.com