Rejestracja rozmów

Wraz ze Spółką Inżynierów SIM opracowaliśmy rozwiązanie do rejestracji rozmów telefonicznych. Nowe urządzenie wyposażone jest w funkcje rozpoznawania numerów, pozwala na nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz na rejestracje rozmów bezpośrednio w Kronosie.

NEXT! w prasie

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych (3/2010) w relacji z targów Securex w Poznaniu ukazała się informacja na temat Kronos NET 2.0. Również w najnowszym numerze Zabezpieczeń (3/2010) można znaleźć akcent związany z NEXT!. Ukazał się tam reportaż z targów IFSEC w Birmingham, gdzie jako jedna z niewielu polskich firm mieliśmy swoje stoisko. Zachęcamy do przeczytania zarówno jednego, jak i drugiego artykułu.

Złoty Medal MTP

Kronos NET 2.0 wyposażony w Dotykową Konsolę Monitoringu został wyróżniony Złotym Medalem w trakcie najbardziej prestiżowej polskiej imprezy targowej. Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich doceniło innowacyjność opracowanych i zastosowanych przez firmę NEXT! rozwiązań.

Premiera Kronos NET 2.0 (Rozliczenia)

Zakończono pracę nad modułem rozliczeń z klientami w Kronos NET 2.0. Obecnie możliwym stała się rejestracja płatności na podstawie umów wprowadzonych do systemu z uwzględnieniem elastycznego systemu rabatów i przygotowywaniem na ich podstawie faktur. Moduł będzie miał swoją premierę w trakcie targów poznańskich.

Targi IFSEC 2010

Zapraszamy wszystkich w dniach 10 - 13 maj na targi IFSEC w Birmingham. Będziecie nas mogli znaleźć na stoisku 163D, gdzie prezentowane będą wszystkie produkty firmy NEXT!. Dodatkowo nasz przedstawiciel będzie stale obecny na stoisku firmy EBS.

Targi Securex 2010

Zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz firmy zainteresowane rozwiązaniami oferowanymi przez NEXT! na targi w Poznaniu w dniach 26 - 29 kwietnia 2010r. Będziecie nas mogli spotkać na stoisku numer 26 w hali 7A.

Test wydajności Kronos NET 2.0

Dzięki uprzejmości firmy HDD Komputer (www.hdd.com.pl) mieliśmy okazję przeprowadzić testy wydajności środowiska Kronos NET na komputerze z dwoma procesorami Xeon i 24GB RAM. Przy pełnej analizie sygnałów, obsłudze wielu tysięcy alarmów na jednym stanowisku i wprowadzeniu do bazy 50 tyś. obiektów monitorowanych dwoma drogami uzyskaliśmy wynik przekraczający znacznie 100 sygnałów na sekundę.

Targi Security 2010

Nasi przedstawiciele odwiedzili targi Security 2010 w Sofii, stolicy Bułgarii. Nawiązaliśmy kontakt zarówno z potencjalnymi klientami, jak i z firmami zainteresowanymi dystrybucją naszych produktów.

Dystrybutor w Czechach

Informujemy, że firma BTF Partners stała się naszym dystrybutorem na rynek czeski i słowacki. Witamy nowych kolegów w drużynie.