Konferencja w Rumunii

Nasz nowy dystrybutor, firma Impex z Rumunii, organizuje konferencje w ośrodku Padina Ursului w Fundatica. Hotel położony jest w malowniczym miejscu, oddalonym tylko o 15km od słynnego zamku Hrabiego Drakuli. Konferencja odbędzie się 23 i 24 marca br. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przyjazdu i bezpośredniego spotkania z nami.

Testy Kronos NET 2.1

Produkcja nowej wersji Kronosa weszła w ostatnią fazę. Program został przekazany do testów w 5 wybranych agencjach ochrony. Zostanie tam gruntownie sprawdzony w warunkach produkcyjnych. Oficjalna premiera planowana jest na tegoroczne targi IFSEC w Birmingham.

Konferencja Lotnisko 2011

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska (1.05) na konferencji Lotnisko 2011. Konferencja odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki dnia 16 lutego br.

BarCode 1.0

Przygotowaliśmy nowy produkt pomocny przy inwentaryzowaniu towarów w średnich i dużych powierzchniach magazynowych oraz sklepowych. Aplikacja wkrótce znajdzie się w naszej ofercie.

Nowa spółka Kronos Polska

Z dniem 1.01.2011r. rozpoczyna samodzielną działalność nowa spółka powołana do obsługi klientów na terenie Polski. Przejmie ona obowiązki NEXT! w kwestii świadczenia usług serwisowych i wdrożeń dla wszystkich klientów. Jesteśmy przekonani, że współpraca z Kronos Polska przyniesie Wam wiele korzyści i spełni wszelkie oczekiwania. NEXT! będzie się zajmował tylko i wyłącznie rozwojem oprogramowania.

Sponsor konferencji IT

NEXT! został jednym ze sponsorów IT Akademic Day 2010 - konferencji dla studentów kierunków informatycznych odbywającej się na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Artykuł w Systemach Alarmowych

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych 5/2010 ukazał się artykuł Andrzeja Popielskiego Czeski ślad Kronosa. W reportażu opisano wdrożenie Kronosa w największej czeskiej agencji ochrony SV Agency. Zapraszamy do lektury.

Zdalne ryglowanie

Wraz z firmą CMA, będącą jednym z liderów monitorowania pojazdów i budynków w Polsce, opracowaliśmy specjalistyczne rozwiązanie do zdalnego ryglowania placówek bankowych (www.cma.com.pl). Moduł ten współpracuje z platformą Kronos NET.

Targi E&S 2010

Zapraszamy na targi Feria Internacional de Seguridad E+S w Kolumbii, gdzie nasz przedstawiciel będzie obecny na stoisku firmy Solutec Ltda - wyłącznego dystrybutora na terenie Ameryki Łacińskiej (stoisko 556 w pawilonie 3). Targi odbywają się od 4 do 8 października 2010 w Bogocie.