Artykuł w Systemach Alarmowych

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych 5/2010 ukazał się artykuł Andrzeja Popielskiego Czeski ślad Kronosa. W reportażu opisano wdrożenie Kronosa w największej czeskiej agencji ochrony SV Agency. Zapraszamy do lektury.

Zdalne ryglowanie

Wraz z firmą CMA, będącą jednym z liderów monitorowania pojazdów i budynków w Polsce, opracowaliśmy specjalistyczne rozwiązanie do zdalnego ryglowania placówek bankowych (www.cma.com.pl). Moduł ten współpracuje z platformą Kronos NET.

Targi E&S 2010

Zapraszamy na targi Feria Internacional de Seguridad E+S w Kolumbii, gdzie nasz przedstawiciel będzie obecny na stoisku firmy Solutec Ltda - wyłącznego dystrybutora na terenie Ameryki Łacińskiej (stoisko 556 w pawilonie 3). Targi odbywają się od 4 do 8 października 2010 w Bogocie.

Rejestracja rozmów

Wraz ze Spółką Inżynierów SIM opracowaliśmy rozwiązanie do rejestracji rozmów telefonicznych. Nowe urządzenie wyposażone jest w funkcje rozpoznawania numerów, pozwala na nawiązywanie i odbieranie połączeń oraz na rejestracje rozmów bezpośrednio w Kronosie.

NEXT! w prasie

W najnowszym numerze Systemów Alarmowych (3/2010) w relacji z targów Securex w Poznaniu ukazała się informacja na temat Kronos NET 2.0. Również w najnowszym numerze Zabezpieczeń (3/2010) można znaleźć akcent związany z NEXT!. Ukazał się tam reportaż z targów IFSEC w Birmingham, gdzie jako jedna z niewielu polskich firm mieliśmy swoje stoisko. Zachęcamy do przeczytania zarówno jednego, jak i drugiego artykułu.

Złoty Medal MTP

Kronos NET 2.0 wyposażony w Dotykową Konsolę Monitoringu został wyróżniony Złotym Medalem w trakcie najbardziej prestiżowej polskiej imprezy targowej. Jury Międzynarodowych Targów Poznańskich doceniło innowacyjność opracowanych i zastosowanych przez firmę NEXT! rozwiązań.

Premiera Kronos NET 2.0 (Rozliczenia)

Zakończono pracę nad modułem rozliczeń z klientami w Kronos NET 2.0. Obecnie możliwym stała się rejestracja płatności na podstawie umów wprowadzonych do systemu z uwzględnieniem elastycznego systemu rabatów i przygotowywaniem na ich podstawie faktur. Moduł będzie miał swoją premierę w trakcie targów poznańskich.

Targi IFSEC 2010

Zapraszamy wszystkich w dniach 10 - 13 maj na targi IFSEC w Birmingham. Będziecie nas mogli znaleźć na stoisku 163D, gdzie prezentowane będą wszystkie produkty firmy NEXT!. Dodatkowo nasz przedstawiciel będzie stale obecny na stoisku firmy EBS.

Targi Securex 2010

Zapraszamy wszystkich naszych klientów oraz firmy zainteresowane rozwiązaniami oferowanymi przez NEXT! na targi w Poznaniu w dniach 26 - 29 kwietnia 2010r. Będziecie nas mogli spotkać na stoisku numer 26 w hali 7A.