Targi Security Essen 2014

Zapraszamy wszystkich Państwa na zbliżające się targi Security Essen 2014. W dniach 23.IX-26.IX znajdziecie nas na stanowisku GA114. Do zobaczenia!

Premiera 4Time

W trakcie tegorocznych targów IFSEC odbędzie się pokaz premierowy naszego nowego urządzenia: 4Time. Jest to rozwiązanie uzupełniające uniwersalną platformę do kontroli pracowników terenowych 4Time WEB. Urządzenie w unikalny sposób łączy czytnik RFiD z GPS, GPRS, telefonem komórkowym, przyciskiem paniki, odpornym wyświetlaczem, latarką i zegarkiem. Zapraszamy na nasze stoisko wszystkich, którzy pragną zapoznać się z nową ofertą.

Targi IFSEC 2014

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na zbliżające się Targi IFSEC 2014. Znajdziecie nas na stanowisku D200 w hali S5. Zapraszamy!

Partner Microsoft

Podpisaliśmy umowę partnerską z firmą Microsoft dotyczącą dostarczania oprogramowania Ms SQL Server w bardziej atrakcyjnych cenach. Oprogramowanie to stanowi podstawę wielu naszych aplikacji. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy do kontaktu z nami lub z jednym z naszych dystrybutorów.

KronosGuard NET 1.1

Z dumą informujemy że oddaliśmy do użytku drugą wersję naszego sieciowego oprogramowania do bieżącej kontroli strażników. Zbudowana została na bazie doświadczeń zdobytych w trakcie wielu wdrożeń systemu. Szeroka gama potrzeb użytkowników z całego świata zaowocowała rozwinięciem systemu o wiele nowatorskich funkcjonalności. Dodano m.in. blok związany z rejestracją i kontrolą czasu pracy. Znacznym modyfikacją uległ także sam interfejs użytkownika, wprowadzono niezmiernie intiucyjną metodę definiowania ścieżek obchodów, oraz wiele innych usprawnień. Wszystkich użytkowników zapraszamy do pobrania nowej wersji.

Kairos 1.0

W dniu dzisiejszym, po kilkumiesięcznych testach została uruchomiona w środowisku produkcyjnym pierwsza instalacja systemu Kairos przeznaczonego na rynek bankowy i korporacyjny. Oprogramowanie wspierane jest przez komputer-router naszej produkcji z procesorem ARM, który kontroluje na obiekcie podległe systemy SWiN, SKD i P. POŻ.

Kronos NET 2.2

Kronos NET 2.2 - wydajniejszy, zaopatrzony w nowe mobilne końcówki, posiadający rozbudowane funkcje wideo weryfikacji, mechanizmy statystyczne oraz inne udogodnienia jest już dostępny do pobrania z naszej strony. Zapraszamy.

Xamelo

NEXT! rozpoczął produkcję urządzeń. Xamelo pełni rolę routera (Ethernet/GPRS) i jej celem jest integracja oraz sterowanie lokalnymi systemami zabezpieczeń (SSWiN, P.POŻ, SKD). Zbudowana została specjalnie do tego celu w oparciu o procesor ARM9.

Targi IFSEC 2012

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko A50 hala 4 na targach IFSEC 2012 w Birmingham.