Kronos NET 3.0

W dniu dzisiejszym udostępniona została pierwsza wersja platformy Kronos NET 3.0 - ewolucja. Niesie ona w sobie wiele zmian związanych m.in. z rozbudowaną obsługą wideo (wbudowany VMS, wideo patrole i wideo kontrola, szersza lista kompatybilnych urządzeń oraz dwukierunkowa komunikacja głosowa), nowymi końcówkami na urządzenia mobilne, replikacją danych na poziomie systemu, nowym - ergonomicznym interfejsem użytkownika, czy też wbudowanym zaawansowanym narzędziem do analizy danych i przygotowywania zestawień. Produkt oferowany jest w dwóch wersjach: Basic i Plus. Zachęcamy do pobrania i przetestowania produktu.

4Time wersja 3G

Została przygotowana wersja 3G naszego urządzenia do kontroli pracy strażników i pracowników terenowych.

NEXT! w prasie

W Systemach Alarmowych numer 6/2015 oraz w Zabezpieczeniach numer 6/2015 ukazały się relacje ze spotkania NEXT! z klientami organizowanego przez Kronos Polska. Znajduje się tam informacja o naszych nowych produktach. Zapraszamy do lektury.

Arrow wersja 3G

Przygotowaliśmy pierwsze wersje transmitera pracującego w sieciach 3G. Komunikator został wyposażony dodatkowo w wejścia 2EOL i kontrolę linii telefonicznej.

Spotkanie Kronos Polska

W dniach 22-23 października 2015 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z użytkownikami. Spotkanie organizowano pod patronatem Kronos Polska w Hotelu Jawor koło Bielska-Białej. Przedstawiono tam po raz pierwszy oficjalnie Kronos NET 3.0 - ewolucja. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i nowe pomysły.

Testy Kronos NET 3.0

Rozpoczęły się testy najnowszej platformy do monitoringu Kronos NET 3.0 evolution w środowisku produkcyjnym udostępnionym dzięki uprzejmości jednego z naszych klientów. Jest to niechybny znak zbliżającej się premiery produktu na rynku.

Octopus

Wszyscy zainteresowani komunikatorami Arrow Solo/Duo oraz 4Time a użytkujący alternatywne do Kronos NET oprogramowanie do monitoringu mogą od dziś podłączać nasze urządzenia. Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu serwerowi Octopus, który tłumaczy natywny format komunikacji na jeden z popularnych protokołów (m.in. Surgard).

Szkolenie dla zagranicznych dystrybutorów

W ubiegłym tygodniu, odbyło się szkolenie dla zagranicznych dystrybutorów Next!. Goście zapoznali się z nowościami zarówno w zakresie oprogramowania jak i sprzętu. Był również czas na porozmawianie o sprawach bieżących. Oczywiście nie zabrakło go też na odrobinę relaksu - wyprawa nad Morskie Oko była doskonałym zakończeniem wizyty. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy znów!

Arrow Solo/Duo

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcie: rodzinę komunikatorów do systemów alarmowych. Jest to zarówno wersja Solo zapewniająca komunikację torem GSM, jak i Duo wyposażona zarówno w kartę LAN i modem GSM. Komunikatory wyróżnia mechanizm kontroli kosztów transmisji, wygodna instalacja i diagnostyka oraz wysoki stopień integracji ze środowiskiem Kronos NET.