Arrow Mini

Do rodziny komunikatorów Arrow dołączył nowy - ekonomiczny model. Do komunikacji z centralą alarmową służy mu wejście PSTN (Ademco 4/2, Contact ID, SIA), zasilanie pobiera bezpośrednio z wyjścia AUX w centrali alarmowej (12 V DC) i ma mniejsze gabaryty. Występuje w dwóch wersjach 2G lub 3G.

CCTV w Kronos NET 3.0

Najnowsze wydanie Kronos NET 3.0 zostało wzbogacone o szereg sterowników do najpopularniejszych systemów CCTV. Obok obsługi kamer IP powszechnie znanego standardu ONVIF znajdują się tam sterowniki do urządzeń Axis, BCS, HikVision, Mobotix, Heitel, Raiden oraz wielu innych. Sterowniki te zapewniają pełną integracje urządzeń (w niektórych przypadkach nawet z dwukierunkową komunikacją głosową). Co miesiąc lista integrowanych urządzeń będzie się powiększać.

Platforma komunikacji

Uruchomiliśmy specjalną platformę do komunikacji ze wszystkimi naszymi klientami. Jest ona dostępna pod adresem customer.next.biz.pl. Podstawowym jej celem jest zbieranie Państwa pomysłów dot. rozwoju naszych aplikacji i urządzeń oraz głosowanie na pomysły innych użytkowników. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we wspólnym tworzeniu produktów.

Kronos NET 3.0

W dniu dzisiejszym udostępniona została pierwsza wersja platformy Kronos NET 3.0 - ewolucja. Niesie ona w sobie wiele zmian związanych m.in. z rozbudowaną obsługą wideo (wbudowany VMS, wideo patrole i wideo kontrola, szersza lista kompatybilnych urządzeń oraz dwukierunkowa komunikacja głosowa), nowymi końcówkami na urządzenia mobilne, replikacją danych na poziomie systemu, nowym - ergonomicznym interfejsem użytkownika, czy też wbudowanym zaawansowanym narzędziem do analizy danych i przygotowywania zestawień. Produkt oferowany jest w dwóch wersjach: Basic i Plus. Zachęcamy do pobrania i przetestowania produktu.

4Time wersja 3G

Została przygotowana wersja 3G naszego urządzenia do kontroli pracy strażników i pracowników terenowych.

NEXT! w prasie

W Systemach Alarmowych numer 6/2015 oraz w Zabezpieczeniach numer 6/2015 ukazały się relacje ze spotkania NEXT! z klientami organizowanego przez Kronos Polska. Znajduje się tam informacja o naszych nowych produktach. Zapraszamy do lektury.

Arrow wersja 3G

Przygotowaliśmy pierwsze wersje transmitera pracującego w sieciach 3G. Komunikator został wyposażony dodatkowo w wejścia 2EOL i kontrolę linii telefonicznej.

Spotkanie Kronos Polska

W dniach 22-23 października 2015 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z użytkownikami. Spotkanie organizowano pod patronatem Kronos Polska w Hotelu Jawor koło Bielska-Białej. Przedstawiono tam po raz pierwszy oficjalnie Kronos NET 3.0 - ewolucja. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i nowe pomysły.

Testy Kronos NET 3.0

Rozpoczęły się testy najnowszej platformy do monitoringu Kronos NET 3.0 evolution w środowisku produkcyjnym udostępnionym dzięki uprzejmości jednego z naszych klientów. Jest to niechybny znak zbliżającej się premiery produktu na rynku.