Pierwsze testy Kronos NET 1.0

Rozpoczęto beta testy sieci monitorującej KRONOS NET.

Artykuł w Systemach Alarmowych

Pierwsza wzmianka o systemie KRONOS w prasie. Czasopismo Systemy Alarmowe umieściło krótki opis produktu.

Sieć monitorująca

Rozpoczęto prace nad siecią monitorującą - dużym systemem monitoringu pracującym w sieciach rozległych. Produkt będzie nosił nazwę Kronos NET.

Pierwsze wdrożenie KRONOS LT

Wdrożono system KRONOS LT w agencji ochrony Arma Krosno. Jest to pierwsze komercyjne uruchomienie tego systemu. Zaimplementowano tam dodatkowo rozwiązanie rozdzielające sygnały z jednej stacji monitoringu na dwa stanowiska, w tym jedno odległe podłączone poprzez sieć Internet.

Implementacja szyforwania 3DES

Przygotowano mechanizmy szyfrowania komunikacji wewnętrznej systemu. Wykorzystana metoda szyfrowania to 3DES. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa w przypadku pracy w środowisku sieci publicznych.

Pierwsze uruchomienie w sieci WAN

Po raz pierwszy KRONOS uruchomiony został poprzez publiczną sieć. Testy dokonane zostały pomiędzy łączami DSL a Neostrada. Czasy transmisji sygnałów nie wykazywały znaczących opóźnień. Program zdał egzamin w nowym środowisku, dając możliwość budowania systemów rozproszonych.

KRONOS LT - start beta testów

Rozpoczęły się testy Kronosa LT. Dostępna jest wersja beta - zainteresowanych prosimy o kontakt. Program przeznaczony jest dla mniejszych agencji ochrony.

Targi Securex 2004

Nasza firma miała przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w targach Securex. W trakcie targów nasz produkt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Prezentowane rozwiązania okazały się być tym na co oczekiwało wiele firm prowadzących monitoring na wysokim poziomie. Targi zaowocowały także nowymi kontaktami, które być może pozwolą na poprawę jakości naszego produktu i poszerzą bazę urządzeń, z którymi nasz system współpracuje.

Nowy partner (eCoder)

Nawiązanie współpracy z firmą eCoder. Kronos staje się platformą dla rewolucyjnego systemu monitoringu za pomocą łącz internetowych.