Premiera Kronos NET 1.0

Po komplecie testów KRONOS NET został zwolniony do sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Niesie on nową jakość dla firm świadczących usługę monitoringu.

Nowy sterownik (Uniwersalny)

Opracowany został uniwersalny sterownik pozwalajacy na samodzielne podłączanie dowolnych źródeł sygnałów bez udziału firmy NEXT!.

Wdrożenie dla monitoringu środowiska

Pierwsze wdrożenie dla monitoringu środowiska (nadzór nad pomiarami temperatury, wilgotności i stanu urządzeń). Kronos interpretuje obecnie nie tylko sygnały cyfrowe ale także analogowe. Firmą która wybrała Kronosa jest Heineken.

Zakończenie testów Kronos NET 1.0

Serdecznie dziękujemy wszystkim agencjom ochrony, które zdecydowały się poświęcić czas na testowanie systemu. Premiera KRONOS NET za 7 dni!

Kronos NET 1.0 w agencjach ochrony

Pierwsze agencje ochrony otrzymały egzemplarze systemu Kronos NET do beta testów. Zapraszamy do współpracy.

Referat firmy NEXT!

Zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia referatu w trakcie Seminarium Monitoring Polski organizowanego przez TECHOM. Referat obejmuje zagadnienia bezpieczeństwa w kontekście zintegrowanych systemów monitoringu.

Pierwsze testy Kronos NET 1.0

Rozpoczęto beta testy sieci monitorującej KRONOS NET.

Artykuł w Systemach Alarmowych

Pierwsza wzmianka o systemie KRONOS w prasie. Czasopismo Systemy Alarmowe umieściło krótki opis produktu.

Sieć monitorująca

Rozpoczęto prace nad siecią monitorującą - dużym systemem monitoringu pracującym w sieciach rozległych. Produkt będzie nosił nazwę Kronos NET.