Ubezpiecznie OC

Od dnia 17-03-2005 dostępne jest ubezpieczenie OC o sumie gwarancyjnej 200,000.00 PLN na nasze produkty. Dajemy tym samym wyższy stopień bezpieczeństwa naszym klientom.

Artykuł w Zabezpieczeniach

W numerze 6(40)/2004 Zabezpieczeń ukazał się artykuł poruszający zagadnienia integracji systemów monitoringu.

Targi Securex 2005

Na naszym stoisku (pawilon 7 stoisko 27/2) zaprezentujemy nowości w systemie Kronos NET, w tym także zintegrowaną ze stanowiskiem operatorskim transmisję wizji, Call Center, Mobilne Terminale dla Grup Interwencyjnych i Serwisu na Palmtopy oraz wspacie dla monitoringu środowiska. Zapraszamy.

Kronos LT po rosyjsku

Została przygotowana rosyjska wersja językowa KRONOSA LT.

Kronos LT w CHIP'ie

Magazyn komputerowy CHIP zamieścił informacje o naszych produktach:
http://download.chip.pl/download_116900.html

Pierwsze wdrożenie Kronos NET 1.0

Pierwsze wdrożenie w agencji ochrony. Siedem sterowników, trzy terminale wyniesione i dwa stanowiska robocze do obsługi alarmów. System działa bez zarzutu i w pełni zastępuje używany do tej pory program Kronos.

Premiera Kronos NET 1.0

Po komplecie testów KRONOS NET został zwolniony do sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Niesie on nową jakość dla firm świadczących usługę monitoringu.

Nowy sterownik (Uniwersalny)

Opracowany został uniwersalny sterownik pozwalajacy na samodzielne podłączanie dowolnych źródeł sygnałów bez udziału firmy NEXT!.

Wdrożenie dla monitoringu środowiska

Pierwsze wdrożenie dla monitoringu środowiska (nadzór nad pomiarami temperatury, wilgotności i stanu urządzeń). Kronos interpretuje obecnie nie tylko sygnały cyfrowe ale także analogowe. Firmą która wybrała Kronosa jest Heineken.