Kronos NET na PDA

Powstał pierwszy moduł na urządzenia mobilne typu PDA. Został stworzony z myślą o administratorach systemu i pozwala zdalnie zarządzać instalacją Kronos NET.

Narzędzie do zarządzania bazą danych

Pakiet Kronos NET został wyposażony w narzędzie do zarządzania bazami Ms SQL i MSDE. Możliwym stało się ustawianie w sposób szybki i łatwy mechanizmów tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Terminale dla straży pożarnej

Nowa wersja terminali specjalizowanych dla straży pożarnych, pracująca w sieciach rozległych zgodnych z protokołem TCP/IP. Rozwiązanie to zdecydowanie obniża koszty retransmisji alarmów na straż pożarną i pozwala zrezygnować z łączy dzierżawionych.

Dostęp przez Internet

Zakończyliśmy pracę nad końcówką dostępu przez Internet dla klientów agencji ochrony używających Kronos NET. Terminal pozwala na podgląd danych, przesyłanie wiadomości oraz reklam do klientów.

Serwer demonstracyjny

Uruchomiliśmy serwer Kronos NET dając możliwość przetestowania systemu wszystkim zainteresowanym bezpośrednio przez Internet. Dodatkowo można w ten sposób sprawdzić unikalną możliwość pracy programu w sieciach rozległych.

Ubezpiecznie OC

Od dnia 17-03-2005 dostępne jest ubezpieczenie OC o sumie gwarancyjnej 200,000.00 PLN na nasze produkty. Dajemy tym samym wyższy stopień bezpieczeństwa naszym klientom.

Artykuł w Zabezpieczeniach

W numerze 6(40)/2004 Zabezpieczeń ukazał się artykuł poruszający zagadnienia integracji systemów monitoringu.

Targi Securex 2005

Na naszym stoisku (pawilon 7 stoisko 27/2) zaprezentujemy nowości w systemie Kronos NET, w tym także zintegrowaną ze stanowiskiem operatorskim transmisję wizji, Call Center, Mobilne Terminale dla Grup Interwencyjnych i Serwisu na Palmtopy oraz wspacie dla monitoringu środowiska. Zapraszamy.

Kronos LT po rosyjsku

Została przygotowana rosyjska wersja językowa KRONOSA LT.