MesserMon

Na zlecenie firmy Messer produkującej nadajniki radiowe powstała specjalna wersja Kronos LT przystosowana do specyficznych wymogów klientów firmy Messer. Będzie ona dystrybuowana wraz ze stacjami bazowymi.

Premiera Kronos NET 1.2

W oczekiwaniu na rewolucyjną wersję Kronos NET 2.0 planowaną na I kwartał, udostępniamy zmodernizowanego Kronosa serii 1.x. Charakteryzuje się on kilkakrotnie większą wydajnością, przy zachowaniu pełnego wachlarza funkcjonalności.

Premiera KRONOS LT 2.0

Informujemy, że zakończyliśmy pracę nad nową wersją Kronos LT. W programie dokonaliśmy ponad 30 zmian, czyniąc go jeszcze prostszym w obsłudze i równocześnie wprowadzając wiele funkcjonalności dostępnych do tej pory tylko w dużych systemach. Co najważniejsze pragniemy podkreślić, że produkt jest nadal darmowy do 100 obiektów. Lista najważniejszych zmian: opcja obsługi alarmów w kontekście poszczególnych sygnałów, komiks czynności, tablica synoptyczna, wysyłanie SMSów i maili, nawiązywanie i odbieranie rozmów telefonicznych, funkcje zadań, archiwizacja baz danych i import/eksport szablonów urządzeń, ręczne generowanie sygnałów, oraz wiele innych funkcji znanych z dużych i drogich systemów do monitoringu.

Premiera Kronos NET 1.1

Zakończyliśmy pracę nad systemem Kronos NET 1.1. W stosunku do wersji pierwotnej system posiada ponad 100 większych i mniejszych zmian. Równocześnie informujemy, że rozpoczeliśmy pracę nad systemem 2.0. Jak poprzednio wprowadzi on wiele nowości niedostępnych do tej pory w systemach monitoringu i zarządzania agencją ochrony.

Chińska wersja

Pierwsza wersja naszego oprogramowania przeznaczona na rynek chiński. Jest to kolejny rynek po polskim, słowackim, gruzińskim, rosyjskim, litewskim, ukraińskim, mołdawskim i mongolskim na którym obecne jest nasze oprogramowanie.

Połączenie bezpśrednie z SMSC

Przygotowaliśmy sterownik do bezpośredniej komunikacji z SMSC EraGSM.

Integracja z systemem HeiTel

Zakończyliśmy integrację z systemem transmisji obrazu HeiTel (www.vcs.pl).

Nowy produkt (Active Guard)

Wkrótce dostepne będą w dystrybucji urządzenia Active Guard z naszym oprogramowaniem. Urządzenia te pozwalają na kontrolę realizacji tras patrolowych on-line. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Targi Securex 2006

Zapraszamy na nasze stoisko na targach Securex 2006 w Poznaniu (pawilon 8a nr 55).