Targi Securex 2008

Zapraszamy wszystkich obecnych klientów a także osoby zainteresowane naszymi produktami na targi Securex 2008. Na stoisku numer 129 w pawilonie 3 po raz pierwszy zostanie zaprezentowany Kronos NET 2.0 oraz KronosGuard NET 1.2. Oba systemy należą do najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla agencji ochrony. Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z tymi oraz innymi prezentowanymi nowościami.

Nowe wdrożenie (Policja)

Pragniemy poinformować, że w 14 Komendach Powiatowych Policji w województwie świętokrzyskim, oraz w Komendzie Wojewódzkiej uruchomiono instalacje Kronos NET dla celów wewnętrznych. Miło nam powitać Policję w gronie naszych klientów.

Nowe wdrożenie (Elektrownia Łaziska)

System Kronos NET znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie firm nie będących agencjami ochrony. Takim klientem jest Elektrownia Łaziska, która wybrała nasz system dla celów wewnętrznej kontroli obiektów.

Rewolucja: przenośny system alarmowy

Kolejny raz dajemy naszym klientom użytkującym Kronos NET możliwość wyprzedzenia konkurencji. Tym razem jako pierwsi na rynku wprowadzamy rewelacyjny system monitoringu osób i ich pozycji. Za pomocą urządzenia wielkości małego telefonu komórkowego z wbudowanym telefonem, przyciskiem napadowym i GPSem, otwieramy nowy rynek dla branży ochrony: Indywidualne Systemy Alarmowe. Obok monitoringu budynków, pojazdów, środowiska, CCTV, jest to kolejna dziedzina zintegrowana w ramach pakietu Kronos NET, czyniąc z tego produktu najbardziej nowatorski i wszechstrony system monitorowania. Wszystkich naszych klientów zainteresowanych nową usługą zapraszamy niezwłocznie do kontaktu z nami.

KronosGuard w Izraelu

Powstała hebrajska wersja naszego oprogramowania do kontroli strażników. Stanowiło to dla nas duże wyzwanie ze względu na różnice w sposobie obsługi interfejsu graficznego. Niemniej niezmiernie cieszy nas fakt że KronosGuard jest najczęściej wybieranym na świecie systemem do obsługi urządzeń ActiveGuard, zarówno tych liczących po kilka tysięcy urządzeń, jak i tych mniejszych.

MagicConverter

Pojawił się w naszej ofercie nowy produkt. Przygotowany został na zlecenie irlandzkiej firmy zajmującej się monitoringiem i służy do konwersji sygnałów pomiędzy różnymi standardami komunikacji. Dzięki niemu możliwe jest podłączenie, np: nadajników GSM do programów obsługujących tylko protokoły stacji SurGard.

Nowy dystrybutor

Nasza partnerska firma z RPA - Trinity - uruchomiła pierwsze wdrożenie Kronosa połączone z instalacją urządzeń PX.

Testy wydajności Kronos Guard NET

Przetestowaliśmy program KronosGuard NET pod kątem ilości przetwarzanych i odbieranych danych. Podstawowym założeniem było przeprowadzenie testu na jednym komputerze, a nie na sieci superkomputerów. Otrzymany wynik przy wpisaniu 500 urządzeń ActiveGuard, każdy z ustawioną ścieżką składającą się z 5 punktów co pół godziny, to ponad 130 sygnałów obrabianych na sekundę (a przy 5000 urządzeń 80 sygnałów na sekundę). Co więcej ilość przyjmowanych sygnałów bez obróbki to 1000 na sekundę. W odpowiednich warunkach i z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu ten wynik można jeszcze poprawić. Program został udostępniony do testów producentowi urządzeń firmie EBS.

PaperLess

Wraz z firmą Ad Ochrona przygotowaliśmy specjalnie dla Papier Kwidzyn system obiegu przepustek. Jest to kolejne duże przedsiębiorstwo używające naszych systemów informatycznych.