Testy wydajności Kronos Guard NET

Przetestowaliśmy program KronosGuard NET pod kątem ilości przetwarzanych i odbieranych danych. Podstawowym założeniem było przeprowadzenie testu na jednym komputerze, a nie na sieci superkomputerów. Otrzymany wynik przy wpisaniu 500 urządzeń ActiveGuard, każdy z ustawioną ścieżką składającą się z 5 punktów co pół godziny, to ponad 130 sygnałów obrabianych na sekundę (a przy 5000 urządzeń 80 sygnałów na sekundę). Co więcej ilość przyjmowanych sygnałów bez obróbki to 1000 na sekundę. W odpowiednich warunkach i z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu ten wynik można jeszcze poprawić. Program został udostępniony do testów producentowi urządzeń firmie EBS.

PaperLess

Wraz z firmą Ad Ochrona przygotowaliśmy specjalnie dla Papier Kwidzyn system obiegu przepustek. Jest to kolejne duże przedsiębiorstwo używające naszych systemów informatycznych.

Premiera KronosGuard NET 1.0

Z dumą informujemy, że G4S Litwa w minionym tygodniu uruchomiła sieciową aplikację do kontroli strażników naszego autorstwa. Firma G4S już od około roku korzystała z jednostanowiskowej wersji programu. Nowy produkt, Kronos Guard NET 1.0 używany jest też testowo przez agencję ochrony Komes z Bielska-Białej. Równocześnie pragniemy podkreślić, że nie zakończyliśmy prac nad tym programem i w najbliższym czasie doposażymy go jeszcze w szereg dodatkowych funkcjonalności.

Rekord obciążenia KronosGuard NET 1.0

Przygotowując się do przyszłotygodniowej premiery Kronos Guard NET 1.0 (sieciowa wersja programu do obsługi rejestratorów ActiveGuard) wraz z producentem firmą EBS wykonaliśmy testy obciążeniowe systemu. Na zwykłym komputerze (IBM ThinkCentre Pentium IV HT) i DARMOWEJ BAZIE MsSQL 2005 Express bez jakichkolwiek widocznych spowolnień, obsługiwaliśmy na raz 5000 alarmów. Chcemy dodać że nie osiągnęliśmy granicy możliwości! Istotnym jest także to, że Kronos Guard NET 1.0 wyposażony jest tylko w jedną z kilku opracowanych przez nas technologii zwiększających wydajność, reszta ujrzy światło dzienne wraz z Kronosem NET 2.0.

Rewelacyjny wynik MsSQL

Pragniemy poinformować ze platforma bazodanowa, na której oparte jest środowisko Kronos, uzyskała w testach jedynej niezależnej organizacji testującej bazy danych (TPC) wynik ponad miliona transakcji na minute. Obecnie serwer MsSQL obok Oracle i DB2 znajduje sie w czołówce światowej najwydajniejszych baz danych. Równocześnie w rankingu wydajność/cena zajmuje pozycje od 2 do 10 wyprzedzając nawet większość platform Linux. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.tpc.org

Premiera Kronos NET 1.3

Mamy zaszczyt poinformować o zakończeniu prac nad nową wersją Kronosa serii NET. Program wśród wielu zmian m.in. w pełni wspiera monitoring pojazdów, co obok monitoringu włamaniowego, środowiska, wizji i ochrony fizycznej, tworzy kompletny pakiet dla agencji ochrony. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Spotkanie Koszalin

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu agencji ochrony porozumienia branżowego organizowanego przez jednego z naszych klientów firmę Unia Koszalin. W trakcie spotkania mogliśmy zaprezentować zakończone wdrożenie integracji 4 oddziałów w jedno centrum dyspozytorskie i związaną z tym redukcję kosztów osobowych. Dodatkowo prezentowaliśmy rozwiązania programowe wspierające współpracę pomiędzy agencjami ochrony. Jeszcze raz dziękujemy za zaprosze

Nowe wdrożenie (PGNiG)

Kolejna firma spoza branży ochrony zdecydowała się na wybór naszego oprogramowania. Tym razem jest to Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. Realizacja kontraktów tego typu wymaga od oprogramowania spełnienia najwyższych norm jakościowych. Cieszy nas że wybór padł na Kronosa.

Konwerter danych StepUp

Powstała aplikacja pozwalająca legalnym użytkownikom na przeniesienie danych ze starszych wersji Kronos na nowsze. Program jest do pobrania z naszego serwera FTP.