Artykuł w Systemach Alarmowych

W targowym wydaniu Systemów Alarmowych (nr 2/2008) ukazał się artykuł W grupie raźniej naszego autorstwa. Można tam znaleźć informacje o najnowszym produkcie Kronos NET 2.0. Dzielimy się tam pomysłami na zwiększenie zysków oraz sposobami na rozwój agencji ochrony. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Artykuł można też znaleźć w sekcji Materiały na naszej stronie Internetowej.

Nowe wdrożenie (Port Lotniczy Warszawa)

W dniu wczorajszym uruchomiono wraz z firmą Solid instalacje Kronosa w Porcie Lotniczym Okęcie. Poszerza to zakres użytkowników Kronosa poza rynek agencji ochrony.

Targi Securex 2008

Zapraszamy wszystkich obecnych klientów a także osoby zainteresowane naszymi produktami na targi Securex 2008. Na stoisku numer 129 w pawilonie 3 po raz pierwszy zostanie zaprezentowany Kronos NET 2.0 oraz KronosGuard NET 1.2. Oba systemy należą do najbardziej zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla agencji ochrony. Zachęcamy do odwiedzin i zapoznania się z tymi oraz innymi prezentowanymi nowościami.

Nowe wdrożenie (Policja)

Pragniemy poinformować, że w 14 Komendach Powiatowych Policji w województwie świętokrzyskim, oraz w Komendzie Wojewódzkiej uruchomiono instalacje Kronos NET dla celów wewnętrznych. Miło nam powitać Policję w gronie naszych klientów.

Nowe wdrożenie (Elektrownia Łaziska)

System Kronos NET znajduje zastosowanie w coraz większej liczbie firm nie będących agencjami ochrony. Takim klientem jest Elektrownia Łaziska, która wybrała nasz system dla celów wewnętrznej kontroli obiektów.

Rewolucja: przenośny system alarmowy

Kolejny raz dajemy naszym klientom użytkującym Kronos NET możliwość wyprzedzenia konkurencji. Tym razem jako pierwsi na rynku wprowadzamy rewelacyjny system monitoringu osób i ich pozycji. Za pomocą urządzenia wielkości małego telefonu komórkowego z wbudowanym telefonem, przyciskiem napadowym i GPSem, otwieramy nowy rynek dla branży ochrony: Indywidualne Systemy Alarmowe. Obok monitoringu budynków, pojazdów, środowiska, CCTV, jest to kolejna dziedzina zintegrowana w ramach pakietu Kronos NET, czyniąc z tego produktu najbardziej nowatorski i wszechstrony system monitorowania. Wszystkich naszych klientów zainteresowanych nową usługą zapraszamy niezwłocznie do kontaktu z nami.

KronosGuard w Izraelu

Powstała hebrajska wersja naszego oprogramowania do kontroli strażników. Stanowiło to dla nas duże wyzwanie ze względu na różnice w sposobie obsługi interfejsu graficznego. Niemniej niezmiernie cieszy nas fakt że KronosGuard jest najczęściej wybieranym na świecie systemem do obsługi urządzeń ActiveGuard, zarówno tych liczących po kilka tysięcy urządzeń, jak i tych mniejszych.

MagicConverter

Pojawił się w naszej ofercie nowy produkt. Przygotowany został na zlecenie irlandzkiej firmy zajmującej się monitoringiem i służy do konwersji sygnałów pomiędzy różnymi standardami komunikacji. Dzięki niemu możliwe jest podłączenie, np: nadajników GSM do programów obsługujących tylko protokoły stacji SurGard.

Nowy dystrybutor

Nasza partnerska firma z RPA - Trinity - uruchomiła pierwsze wdrożenie Kronosa połączone z instalacją urządzeń PX.