Kronos NET 2.0 udostępniony do testów

Informujemy, że najbardziej oczekiwany moduł Kronos NET 2.0 do monitoringu, został udostępniony do testów. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Równocześnie informujemy, że definitywnie zakończyły się prace nad rozwojem funkcjonalności Kronos NET 1.3

Zagraniczne wdrożenia

Sukcesywnie poszerza się lista zagranicznych klientów, zarówno dla Kronosa jak i KronosGuarda. W ciągu ostatnich dwóch tygodni uruchomione zostały instalacje w Albanii, Niemczech i Tajlandii. Wszystkie przetłumaczone na lokalne języki.

Próbne uruchomienie Kronos NET 2.0

Po wielu miesiącach pracy nad najnowszą, napisaną całkowicie od nowa wersją Kronos NET w dniu 9 czerwca 2008r. o godzinie 10:30 uruchomiliśmy program w pierwszej agencji ochrony. Obecnie pracuje próbnie, równolegle z poprzednią wersją. Zaraz po zakończeniu testów rozpoczniemy dystrybucję nowego produktu wśród testowej grupy klientów.

Targi Brno

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Targi Pyros/ISET do Brna gdzie w dniach 13 - 16 maj wraz z firmą EBS będziemy wspólnie prezentować system ActiveGuard oraz urządzenia PX. Fakt ten podkreśla jeszcze raz świetną współpracę zarówno handlową jak i techniczną nawiązaną pomiędzy naszymi firmami. Równocześnie KronosGuard staje się podstawowym oprogramowaniem dla urządzeń ActiveGuard na kolejnym rynku zagranicznym.

KronosGuard na Tajwanie

W trakcie targów w Taipei na Tajwanie wraz z systemem ActiveGuard było prezentowane oprogramowanie KronosGuard jako jedyne rozwiązanie dedykowane systemowi aktywnej kontroli strażników. Otwiera to nowy rynek dla oprogramowania firmy NEXT!.

Instalacja w Ugandzie

Kolejna instalacja w nowym kraju. KronosGuard program do obsługi urządzeń ActiveGuard został wybrany w kolejnym państwie afrykańskim. Rozpoczyna się proces wdrożenia tego produktu w Ugandzie.

Targi w Moskwie

NEXT! s.c odwiedził targi MIPS w Moskwie, gdzie nawiązał dużo obiecujących kontaktów. Nasze oprogramowanie spotkało się z gorącym przyjęciem i będzie w najbliższym czasie oferowane na tamtym rynku przez lokalnego dystrybutora.

Artykuł w Systemach Alarmowych

W targowym wydaniu Systemów Alarmowych (nr 2/2008) ukazał się artykuł W grupie raźniej naszego autorstwa. Można tam znaleźć informacje o najnowszym produkcie Kronos NET 2.0. Dzielimy się tam pomysłami na zwiększenie zysków oraz sposobami na rozwój agencji ochrony. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury. Artykuł można też znaleźć w sekcji Materiały na naszej stronie Internetowej.

Nowe wdrożenie (Port Lotniczy Warszawa)

W dniu wczorajszym uruchomiono wraz z firmą Solid instalacje Kronosa w Porcie Lotniczym Okęcie. Poszerza to zakres użytkowników Kronosa poza rynek agencji ochrony.