ISO 9001:2000

Z dumą donosimy, że jako pierwsza firma działająca w branży informatyki związanej z ochroną mienia na naszym rynku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000 wydany przez PRS na cały proces związany z wytwarzaniem i serwisowaniem oprogramowania. Mamy nadzieje, że wpłynie to na jeszcze większe zadowolenie Państwa z jakości naszych usług i produktów.

Multimedia w Kronos NET 2.0

Przy współpracy z firmami Jablotron i GE Security wprowadziliśmy do Kronos NET 2.0 opcje multimedialności. Obok funkcjonalności dostępnej do kilku lat, polegającej na bieżącym podglądzie obrazu z kamer IP i rejestratorów cyfrowych, wprowadziliśmy zapis i archiwizacje obrazów oraz filmów. Od dziś moduł do monitoringu przetwarza nie tylko zdarzenia cyfrowe i analogowe ale także archiwizuje zdjęcia przesyłane przez centralne alarmowe Jablotronu oraz filmy pochodzące z systemów produkcji GE Security.

Wdrożenie w Wołgogradzie

Nasz rosyjski dystrybutor, firma Asstir wykonała swoje pierwsze samodzielne wdrożenie. Instalacja odbyła się w Wołgogradzie, dawny Stalingrad. Gratulujemy.

Premiera Kronos NET 2.0 (Monitoring i Serwis)

Informujemy, że pierwsze wdrożenie Kronos NET 2.0 (moduł monitoringu i serwisu), które odbyło się 25 września 2008r. zakończyło się pełnym powodzeniem. System od ponad miesiąca pracuje w agencji ochrony Komes z Bielska-Białej. Wszyscy inni użytkownicy, którzy chcą zacząć korzystać z nowej wersji mogą ją pobrać z naszego serwera FTP. Sterowniki urządzeń będą dodawane systematycznie w kolejności zgłoszeń.

Certyfikat zgodności

Z przyjemnością informujemy, iż Kronos NET współpracuje z systemem Abakus co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem. Certyfikat jest do pobrania z sekcji Materiały.

Konferencja Polalarm

Wszystkim naszym klientom z którymi mieliśmy okazję spotkać się w trakcie konferencji Polalarm w Jadwisinie bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi. Osoby, które były zainteresowane tematem naszego wykładu dot. współpracy pomiędzy agencjami ochrony odsyłamy do artykułu umieszczonego w sekcji materiały na naszej stronie Internetowej.

Umowa z Jablotronem

Światowy producent urządzeń alarmowych wybrał nasze oprogramowanie jako jedyny system rozprowadzany wraz z ich produktami.

Vending

Firma NEXT! wraz ze swoim partnerem EBS przystąpiła do realizacji największej w Polsce instalacji systemu kontroli automatów do gier losowych firmy Fortuna Games. Wymaga to przygotowania specjalistycznego systemu informatycznego dla rozwiązań vendingowych. Tym samym firma NEXT! rozpoczyna działalność na nowym rynku.

Dystrybutor w Rosji

Zakończyły się szkolenia naszego rosyjskiego przedstawiciela firmy Asstir z produktów Kronos LT i NET. Miło nam powitać kolejnego partnera w naszej rodzinie.