Mapy Google

Obok dostępnych od dawna map wektorowych marki Navigo, Kronos NET umożliwia obecnie wizualizację pozycji budynków, pojazdów i osób na mapach Google. Przed użyciem map zalecamy zapoznać się z licencją Google.

Nowe wdrożenie (Solid)

W dniu wczorajszym o godzinie 20.39 bielski oddział Solidu w całości przeszedł na oprogramowanie Kronos NET 2.0. Cieszy nas, że jedna z największych agencji na rynku polskim wybrała właśnie nasz produkt.

ATH

Nawiązaliśmy współprace z Akademią Techniczno Humanistyczną w Bielsku-Białej w celu umożliwienia odbywania praktyk oraz staży w naszej firmie studentom tej uczelni. Niezmiernie cieszy nas fakt, że firma NEXT! została dostrzeżona jako prężnie działający pracodawca w regionie i że studenci będą mogli u nas rozpocząć swoją karierę zawodową.

Targi IFSEC 2009

Nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w tegorocznych targach IFSEC w Birmingham. Wszystkich zainteresowanych kontaktem prosimy o telefon do biura w celu umówienia spotkania.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

W dobie zaostrzającej się konkurencji na rynku ochrony oferujemy naszym klientom możliwość świadczenia przez nich dodatkowej usługi związanej z monitoringiem. Program Kronos NET umożliwia od dzisiaj, jako pierwszy w swojej klasie, prowadzenie zdalnego monitoringu związanego z kontrolą dostępu oraz rejestracją czasu pracy.

Automatyczne maile

Wykonano moduł służący do automatycznego wysyłania pod zadane adresy mailowe zestawień oraz alarmów i zmian grup sygnałów.

PIOOiM

Firma NEXT! przystąpiła do Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Informacje o organizacji można odnaleźć na stronie Internetowej www.piooim.pl.

Targi PragoAlarm 2009

Informujemy, że na zaproszenie Europejskiego Klubu Organizacji Branży Ochrony i naszych dystrybutorów będziemy obecni na targach PragoAlarm 2009 w Republice Czeskiej. W trakcie odbywającego się tam forum będziemy prezentować nasze najnowsze produkty. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Nowy kontynent

Mamy przyjemność poinformować, że miała miejsce pierwsza instalacja naszego oprogramowania na kontynencie australijskim. Jest to kolejny rynek na który trafiły nasze rozwiązania.