Targi PragoAlarm 2009

Informujemy, że na zaproszenie Europejskiego Klubu Organizacji Branży Ochrony i naszych dystrybutorów będziemy obecni na targach PragoAlarm 2009 w Republice Czeskiej. W trakcie odbywającego się tam forum będziemy prezentować nasze najnowsze produkty. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Nowy kontynent

Mamy przyjemność poinformować, że miała miejsce pierwsza instalacja naszego oprogramowania na kontynencie australijskim. Jest to kolejny rynek na który trafiły nasze rozwiązania.

ISO 9001:2000

Z dumą donosimy, że jako pierwsza firma działająca w branży informatyki związanej z ochroną mienia na naszym rynku uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000 wydany przez PRS na cały proces związany z wytwarzaniem i serwisowaniem oprogramowania. Mamy nadzieje, że wpłynie to na jeszcze większe zadowolenie Państwa z jakości naszych usług i produktów.

Multimedia w Kronos NET 2.0

Przy współpracy z firmami Jablotron i GE Security wprowadziliśmy do Kronos NET 2.0 opcje multimedialności. Obok funkcjonalności dostępnej do kilku lat, polegającej na bieżącym podglądzie obrazu z kamer IP i rejestratorów cyfrowych, wprowadziliśmy zapis i archiwizacje obrazów oraz filmów. Od dziś moduł do monitoringu przetwarza nie tylko zdarzenia cyfrowe i analogowe ale także archiwizuje zdjęcia przesyłane przez centralne alarmowe Jablotronu oraz filmy pochodzące z systemów produkcji GE Security.

Wdrożenie w Wołgogradzie

Nasz rosyjski dystrybutor, firma Asstir wykonała swoje pierwsze samodzielne wdrożenie. Instalacja odbyła się w Wołgogradzie, dawny Stalingrad. Gratulujemy.

Premiera Kronos NET 2.0 (Monitoring i Serwis)

Informujemy, że pierwsze wdrożenie Kronos NET 2.0 (moduł monitoringu i serwisu), które odbyło się 25 września 2008r. zakończyło się pełnym powodzeniem. System od ponad miesiąca pracuje w agencji ochrony Komes z Bielska-Białej. Wszyscy inni użytkownicy, którzy chcą zacząć korzystać z nowej wersji mogą ją pobrać z naszego serwera FTP. Sterowniki urządzeń będą dodawane systematycznie w kolejności zgłoszeń.

Certyfikat zgodności

Z przyjemnością informujemy, iż Kronos NET współpracuje z systemem Abakus co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem. Certyfikat jest do pobrania z sekcji Materiały.

Konferencja Polalarm

Wszystkim naszym klientom z którymi mieliśmy okazję spotkać się w trakcie konferencji Polalarm w Jadwisinie bardzo dziękujemy za wszelkie uwagi. Osoby, które były zainteresowane tematem naszego wykładu dot. współpracy pomiędzy agencjami ochrony odsyłamy do artykułu umieszczonego w sekcji materiały na naszej stronie Internetowej.

Umowa z Jablotronem

Światowy producent urządzeń alarmowych wybrał nasze oprogramowanie jako jedyny system rozprowadzany wraz z ich produktami.