Aktualizacja kluczy sprzętowych

Informujemy, że w trosce o naszych klientów uruchomiliśmy serwer do aktualizacji kluczy czynny przez 24 godziny. Wymaga on nowego programu do aktualizacji, który jest dostępny w menu Produkty - sekcja Do pobrania na naszej stronie Internetowej. Prosimy o używanie go w miejsce poprzedniej wersji.

Premiera Lucky

W dniu dzisiejszym odbyło się wdrożenie w firmie Fortuna Games systemu Lucky do kontroli automatów do gier. Jest to obecnie największa tego typu instalacja na rynku polskim i obejmuje ponad 5000 urządzeń. System ten jest dedykowanym rozwiązaniem dla firm posiadających sieć salonów gier i zapewnia bieżącą kontrolę maszyn oraz wsparcie działań serwisowych.

Mapy Google

Obok dostępnych od dawna map wektorowych marki Navigo, Kronos NET umożliwia obecnie wizualizację pozycji budynków, pojazdów i osób na mapach Google. Przed użyciem map zalecamy zapoznać się z licencją Google.

Nowe wdrożenie (Solid)

W dniu wczorajszym o godzinie 20.39 bielski oddział Solidu w całości przeszedł na oprogramowanie Kronos NET 2.0. Cieszy nas, że jedna z największych agencji na rynku polskim wybrała właśnie nasz produkt.

ATH

Nawiązaliśmy współprace z Akademią Techniczno Humanistyczną w Bielsku-Białej w celu umożliwienia odbywania praktyk oraz staży w naszej firmie studentom tej uczelni. Niezmiernie cieszy nas fakt, że firma NEXT! została dostrzeżona jako prężnie działający pracodawca w regionie i że studenci będą mogli u nas rozpocząć swoją karierę zawodową.

Targi IFSEC 2009

Nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w tegorocznych targach IFSEC w Birmingham. Wszystkich zainteresowanych kontaktem prosimy o telefon do biura w celu umówienia spotkania.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

W dobie zaostrzającej się konkurencji na rynku ochrony oferujemy naszym klientom możliwość świadczenia przez nich dodatkowej usługi związanej z monitoringiem. Program Kronos NET umożliwia od dzisiaj, jako pierwszy w swojej klasie, prowadzenie zdalnego monitoringu związanego z kontrolą dostępu oraz rejestracją czasu pracy.

Automatyczne maile

Wykonano moduł służący do automatycznego wysyłania pod zadane adresy mailowe zestawień oraz alarmów i zmian grup sygnałów.

PIOOiM

Firma NEXT! przystąpiła do Polskiej Izby Ochrony Osób i Mienia. Informacje o organizacji można odnaleźć na stronie Internetowej www.piooim.pl.