Serwis poprzez email

Informujemy, że poza 24 godzinnym serwisem telefonicznym, uruchomiliśmy dodatkowo usługę BlackBerry pozwalającą na świadczenie całodobowej pomocy za pomocą wiadomości pocztowych, będących uzupełnieniem podstawowego kanału komunikacji z serwisem. Równocześnie przypominamy, że pomoc dostępna jest tylko dla klientów z wykupioną usługą wsparcia technicznego.

Kontrola strażników w Kronos NET 2.0

Kronos NET 2.0 została wyposażony we wszystkie mechanizmy niezbędne do bieżącej kontroli obchodów strażników. Tym samym najnowsza wersja programu zastępuje w większości zastosowań program KronosGuard w wersji LT i NET.

KronosGuard NET 1.4

Przygotowaliśmy kolejną aktualizację popularnego systemu do obsługi urządzeń ActiveGuard. Wśród nowości wprowadzono m.in. funkcję informowania administratora o stanie pracy systemu za pomocą SMS oraz obsługę drugiej generacji urządzeń ActiveGuard.

Multiplekser

W Kronos NET 2.0 pojawił się nowy moduł. Zajmuje się on automatycznym zarządzaniem rezerwowymi torami komunikacji (Internet, GPRS) w zdalnych lokalizacjach, gwarantując bezproblemową pracę wyniesionych sterowników urządzeń. Dzięki zaawansowanym mechanizmom i rozbudowanej logice transmisji uzyskujemy wysokie bezpieczeństwo instalacji Kronosa rozproszonych na znacznym obszarze terytorialnym.

Nowe wdrożenie (Impel)

Kolejna z największych firm ochrony na polskim rynku wybrała nasz system jako platformę do świadczenia usług. W zeszłym tygodniu odbyło się wdrożenie systemu KronosGuard NET w agencji Impel z Wrocławia.

Spotkanie Kocierz

W dniu 17 października 2009 r. w ośrodku wypoczynkowym Kocierz, odbyło się spotkanie na którym został zaprezentowany system Kronos NET 2.0 oraz odbył się przedpremierowy pokaz nowego interfejsu dotykowego do obsługi alarmów o kodowej nazwie NOVA. Na spotkaniu byli obecni przedstawiciele firmy Juwentus, Securitas, CMA, Konsalnet, oraz redakcja Zabezpieczeń. Obszerniejszą relację będzie można znaleźć na stronach Internetowych redakcji (www.zabezpieczenia.com.pl).

Wdrożenie w Albanii

W dniu dzisiejszym zakończyło się wdrożenie i szkolenie z Kronos NET 2.0 w firmie Ro-gat w stolicy Albanii Tiranie. Nasz system będzie tam używany zarówno do monitoringu pojazdów jak i budynków.
Specjalnie w tym celu wraz z pracownikami firmy Ro-gat przygotowaliśmy albańską wersja systemu. Miło nam powitać użytkowników z nowego kraju.

Aktualizacja kluczy sprzętowych

Informujemy, że w trosce o naszych klientów uruchomiliśmy serwer do aktualizacji kluczy czynny przez 24 godziny. Wymaga on nowego programu do aktualizacji, który jest dostępny w menu Produkty - sekcja Do pobrania na naszej stronie Internetowej. Prosimy o używanie go w miejsce poprzedniej wersji.

Premiera Lucky

W dniu dzisiejszym odbyło się wdrożenie w firmie Fortuna Games systemu Lucky do kontroli automatów do gier. Jest to obecnie największa tego typu instalacja na rynku polskim i obejmuje ponad 5000 urządzeń. System ten jest dedykowanym rozwiązaniem dla firm posiadających sieć salonów gier i zapewnia bieżącą kontrolę maszyn oraz wsparcie działań serwisowych.